Datum | Tijd |
---|---|
|
04:30 - 07:30 |
04:45 - 08:15 |
|
05:00 - 08:00 |
Informatie
- Schoorlse Duinen
- € 27.50 inclusief ontbijt
- vanaf 10 jaar
- 3 a 4 uur
-

Meer informatie over de verschillende wandelingen
De Viewingparty start om 4.30 uur. De wandeling duurt circa 3 uur en is inclusief ontbijt. We lopen ongeveer 7 km. Bij deze wandeling is het handig om een matje mee te nemen om op te zitten. Onderweg is er een theepauze.
Voor de geoefende wandelaars start het dauwtrappen om 4.45 uur. Een mooie wandeling van circa 15 km. Een kwartier voor vertrek staat er koffie en thee klaar. De wandeling duurt circa 3 uur en 45 minuten en is inclusief ontbijt.
De familiewandeling start om 5.00 uur. Wil je eerst een kopje koffie of thee drinken, dan kan dat vanaf 4.45 uur. De wandeling duurt circa 3 uur en is inclusief ontbijt. We lopen ongeveer 7 km.
Buitencentrum Schoorlse Duinen
Oorsprongweg 1 1871 HA Schoorl (navigatie: Heereweg 62, dan richting Oorsprongweg)
-
Prijs is inclusief een ontbijt, bestaande uit koffie of thee, sap, croissant en een broodje gezond.
-
Kies uit één van de drie wandelingen; de familiewandeling is ook geschikt voor kinderen.
-
Tip: Kleed je naar de weersomstandigheden i.v.m. ontbijt buiten.
-
Tip: neem een verrekijker mee.
-
De wandeling is niet geschikt voor mensen met een fysieke beperking en wandelwagens omdat je het hoogste duin van Nederland gaat beklimmen.
-
Bij de wandeling voor geoefende wandelaars heeft de gids een hulphond mee.
-
Bij het buitencentrum is het betaald parkeren vanaf 10.00 uur. Bij parkeren op P2 komen de parkeergelden ten goede aan de Schoorlse Duinen.
-
Let op: er zijn wegwerkzaamheden in Schoorl. Mogelijke omleidingen worden aangegeven op Gemeente Bergen NH.
-
Buitencentrum Schoorlse Duinen via schoorlseduinen@staatsbosbeheer.nl of 072-5093352 (tussen 10.00 - 17.00).