Vergaderen in Informatiecentrum Grevelingen
Vergaderen op een inspirerende locatie, aan de oevers van het Grevelingenmeer? Dat kan bij Informatiecentrum Grevelingen. De vergaderarrangementen zijn op maat samen te stellen en eventueel te combineren met een natuurexcursie of sportieve activiteit. De medewerkers van Staatsbosbeheer vertellen je graag meer over de mogelijkheden.
Locatie en capaciteit
- Soort locatie: informatiecentrum, geschikt voor training, workshops en vergaderingen
- Aantal zalen: 2 vergaderzalen en 1 evenementenhal
- Capaciteit: tot 45 personen in vergaderzaal, tot 250 personen in evenementenhal
- Aanwezig in de kleine zalen: beamer, tv’s met HDMI aansluiting en flipover
Bereikbaarheid
- Auto: navigatieadres Kabbelaarsbank, Ouddorp
- Openbaar vervoer: vanaf bushalte Transferium Renesse, bus 104 richting Spijkenisse, Metro Centrum halte Port Zélande, Ouddorp OV-reisinformatie
Ligging en omgeving
Aan de oever van het Grevelingenmeer op de Brouwersdam. De omgeving is geschikt voor natuurwandelingen, vaartochten en een bezoek aan het strand.
Kosten
- Vergaderzaal tot 45 personen: € 150,- per dagdeel of € 250,- per dag. Huurprijs avond na 17.00 uur: € 300,-
- Evenementenhal tot 250 personen: € 350,- per dagdeel of € 700,- per dag. Huurprijs avond na 17.00 uur: € 400,-
Genoemde prijzen zijn exclusief btw.
Meer info
Meer weten over de mogelijkheden?
Bekijk de banquetingmap Informatiecentrum Grevelingen

- Gebied:
- Grevelingen
- Contact:
Informatiecentrum Grevelingen 088-2848210 of via informatiecentrumgrevelingen@staatsbosbeheer.nl
- Praktisch:
Geschikt voor maximaal 250 personen.
3253 MN Ouddorp