Openingstijden
- ma t/m zo van 10-17 uur
- Gesloten op 1 jan, 25 en 31 dec.
Horeca
In het buitencentrum vindt u bosbrasserie IJgenweis. Daar kunt u genieten van biologische streekproducten.
Activiteiten
In de Schoorlse Duinen worden het hele jaar door allerlei activiteiten georganiseerd voor jong en oud. Overzicht activiteiten
Openbaar vervoer
Vanaf NS-station Alkmaar buslijn 151 naar Schoorl. Uitstappen bij halte Idenslaan. Via de Idenslaan en de Bobbeleweg komt u op de Oorsprongweg. Als u op de T-splitsing linksaf slaat ziet u het bezoekerscentrum na 100 meter aan uw rechterhand. OV-reisinformatie
Per auto
Via N9, afslag Schoorl, richting centrum. Vlak voor het centrum volgt u de borden Camperduin en Groet (voor parkeerplaats rechts). Na een scherpe S-bocht komt u op de Heereweg. Hier neemt u de eerste weg links en gaat direct weer rechts met de weg mee (Oorsprongweg). Bij buitencentrum Schoorlse Duinen is betaald parkeren.
Leg het laatste gedeelte bij voorkeur niet af via uw navigatiesysteem. U wordt dan via een smal weggetje naar de Oorsprongweg geleid en het systeem laat u halverwege de Oorsprongweg in de steek. U hoort dat u gearriveerd bent, terwijl u nog zeker 500 meter verder moet naar nummer 1. Geef als richtlijn voor de navigatie de Heereweg in Schoorl.